QNBFİNANSBANK’a Yeniden TEŞEKKÜR Bu yıl da 4 bilgisayar

“SEV” Sivrihisar Eğitim Kültür ve Dayanışma Vakfı’nın, “Bir ülkeye yapılacak, getirisi en yüksek yatırım insana, eğitime yapılan yatırımıdır.” anlayışıyla ve öğrencilerimize eğitiminde fırsat eşitliği sağlamak ve onların en kısa zamanda en doğru bilgiye erişimlerini sağlamak amacıyla; “BİR BİLGİSAYAR İLE SEN DE BİR ÖĞRENCİMİZE DESTEK VER.” sloganı ile kişi, kurum ve kuruluşlara yaptığı çağrı, her geçen gün karşılık bulmakta ve eğitime destek artarak devam etmektedir.
Bu manada, geçtiğimiz 2021 yılında “SEV” aracılığı ile ihtiyaç sahibi, başarılı öğrencilerimize verilmek üzere, 4 adet bilgisayar bağışında bulunan QNBFİNANSBANK , bu yıl da eğitime destek vermeyi sürdürerek,
4 öğrencimizi daha bilgisayara kavuşturmuştur. Sivrihisar Eğitim Kültür ve Dayanışma Vakfı Başkanımız Bekir KALIR, QNBFİNANSBANK ‘ı ve bankanın İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Sn. Cenk AKINCILAR’ a teşekkür ederek, Vakıf olarak, açtıkları eğitime destek kampanyasında QNBFİNANSBANK’ı yanlarında hissetmekten ziyadesiyle memnuniyet ve mutluluk duyduklarını ifade etmiştir.
Sivrihisar Eğitim Vakfı