Yönetim Kurulu

Başkan

Bekir Kalır

Yönetim Kurulu  Başkanı

1966 Sivrihisar doğumludur. 1983 yılında Sivrihisar Endüstri Meslek Lisesi mezuniyetinden sonra Anadolu Üniversitesi Kütahya iktisadi ve idari bilimler fakültesi işletme bölümünden mezun oldu. 31 yıl özel bankalarda çalıştıktan sonra 31.10.2020 tarihinde emekli oldu.25 yıl şube müdürlüğü yaptı. Mesleğine Eskişehir de başladı Sırasıyla Manavgat, Bodrum, Antalya, Bilecik ve Afyonkarahisar illerinde çalıştı. Evli ve iki kız evladı vardır..

Yönetim Kurulu Üyeleri

Ali İnci

Başkan Yardımcısı

1963 Sivrihisar doğumlu, İlk orta ve meslek lisesini Sivrihisar’da bitirdi. 1986 yılında Konya Selçuk Ünv. Mimarlık bölümünü bitirdi. 1989 yılından beri inci mimarlık adı altında mimarlık faaliyetlerine devam etmektedir. Mimarlar odası Eskişehir şubesi yönetim kurulu, mimarlar odası merkez denetleme kurulu üyeliği, Sivrihisar kültür ve dayanışma derneği gibi sivil toplum kuruluşlarında çeşitli kademelerde görev aldı. Tepebaşı Belediyesi meclis üyeliği görevi devam etmektedir, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Mustafa Kara

Murahhas Üye

1966 Sivrihisar doğumluyum. İlk, orta ve lise tahsilimi Sivrihisar’da yaptım. 2000 yılı Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunuyum. Çeşitli sivil toplum örgütlerinde görev aldım. İş adamı evli ve iki evlat sahibiyim.

Sezgin Demir

Yönetim Kurulu Üyesi

1966 Eskişehir’de doğdu. Sırasıyla, Adalet ilkokulu, Cumhuriyet ortaokulu, Ticaret lisesi ve Anadolu üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesi işletme bölümünden mezun oldu. 1990 yılından beri ticaret hayatını sürdürmektedir. Evli biri oğlan, biri kız iki çocuk babasıdır.

Yasin Atışkan

Yönetim Kurulu Üyesi

1983 yılında Eskişehir’de doğdu. Orta öğrenimini Kılıçoğlu Anadolu Lisesinde, lisans eğitimini Dumlupınar Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünde, Yapı alanındaki eğitimini California State Üniversitesinde tamamladı. 2009 yılında şirketlerin ticari faaliyetlerini yürütmek amacıyla Rusya’nın Moskova şehrinde çalıştı. 2010 yılından itibaren Atışkan yapı ve Detsan Kimya şirketlerinde çalışmaktadır. Halen Sivrihisar Eğitim Vakfında 2 dönemdir Yönetim Kurulu üyesidir. Evli ve 2 çocuk babasıdır. İngilizce ve Rusça bilmektedir.

Pınar Barış

Yönetim Kurulu Üyesi

1979 yılında Sivrihisarlı bir anne ve babanın çocuğu olarak dünyaya geldim. İlk öğretimi Murat Atılgan ilkokulunda, orta ve lise öğretimimi Eskişehir Anadolu Lisesinde tamamladım. Üniversiteyi Uludağ Üniversitesi İşletme Bölümünde yönetim ve organizasyon dalında yüksek lisans mezunu olarak bitirdim. Bursa’da kısa süreli bir iş deneyiminden sonra, 2003 yılında aile şirketimiz Barış Kazan’da satın alma ve kalite sorumlusu olarak işe başladım. Halen kendi işyerimizde fabrika müdürü olarak işe devam etmekteyim. 2 erkek çocuk sahibiyim.

Yavuz Ayva

Yönetim Kurulu Üyesi

Yavuz Ayva 1970 yılı Eskişehir ili Sivrihisar ilçesi doğumlu. Baba adı Hulusi Anne Adı Ayşe birbirini çok seven ÇİFTÇİ aile 1980 yılında elim bir trafik kazasında birlikte vefat etti. İlkokul ve ortaokulu Sivrihisar da okudu. Teknik liseyi okumak için 1985 yılında Eskişehir’ e geldi. 1989 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Makine bölümünü kazandı, fakat imkansızlıktan dolayı kayıt dondurmak zorunda kaldı. İş hayatında kendisini geliştirmek için çeşitli aktivitelerde bulundu.

Öğrenim özgeçmişi; 1985 – Sivrihisar Atatürk Ortaokulu

1989 – Eskişehir Atatürk Teknik Lise Makine Bölümü

Makine Meslek Alanında İş Yeri Açma Belgesi

Sürüş Eğitimleri ve Teknikleri Sertifikası

İş Makineleri Operatörlüğü (Kaldırma ve Yükleme (Forklift) İş Makinesi) Operatörlük Sertifikası

Yangın Savunma Eğitimi

Organize Sanayi Bölgeleri Muhasebe Ve Vergi Uygulamaları Eğitim Sertifikası

ISO 19011:2014 Yönetim Sistemleri İç Tetkikçi Sertifikası

ISO 45001:2018 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikası

ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi Sertifikası

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim sertifikası
1994 yılında Fikriye hanımla evlendi. Ayşe Tuğçe, Hulusi Berke ve Gülce adında 3 çocuk sahibi

Ayraf Tel Ürünleri İnş. San. Ve Tic. Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı

1989 yılında ilk şirketi Manisa ilinde Aile ortaklığı ile Sanayi sektörüne başlamış
Ortaokul ve Lise okurken simit satma, alıç ipe dizip satma, su satma, ayakkabı boyacılığı, deri toplama, yakacak odun ve karpuz satım işleri ile yetişti.

1984-2005 yıllarında Manisa’ da Çaksan Raf Metal Plastik Ambalaj San. Ve Tic. Ltd. Şti. firmasında Genel Müdür.

2014-2020 yıllarında Kayseri’ de Karva Termoform Plastik Soğ. Ve İnş. San. Tic. Ltd. Şti. firmasında Genel Müdür

2005-2020 yıllarında Ayraf Tel Ürünleri İnş. San. Ve Tic. Ltd. Şti. firmasında Genel Müdür

Tel ürünleri ile ilgili farklı lokasyonlarda 2 şirket kurulumu; Çaksan Raf Metal Plastik Ambalaj San. Ve Tic. Ltd. Şti. ve Ayraf Ayraf Tel Ürünleri İnş. San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Plastik levha üretimi ve şekillendirme alanında; Karva Termoform Plastik Soğ. Ve İnş. San. Tic. Ltd. Şti.’ nin kurulumu

Lise yıllarında okul öğrenciler onur kurul başkanlığı

Askerlikte Övünç belgesi ve Takdirname

Birçok kurum ve kuruluştan Teşekkür Plaketi

Eskişehir Organize Sanayi Denetim Kurulu Üyeliği

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi OSBÜK Delegesi

Eskişehir Sanayi Odası Hesapları İncele Komisyonu Üyeliği

Sivrihisarlılar Derneği Yönetim Kurulu Üyeliği

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Üyeliği

ESART Eskişehir Su Atıksu Arıtma A.Ş Yönetim Kurulu Başkanlığı

ESBEM Eskişehir Sınav Ve Belgelendirme A.Ş Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği

Meslek Edindirme ve Geliştirme Merkezi (MEGEM) Yönetim Kurulu Başkan Yrd.

Ülkemiz ve şehrimiz için hazırlanan birden fazla sosyal sorumluluk projesi içerisinde yer almış, proje hedeflerine ulaşılması için uğraş vermiştir.

Sivrihisarlı hemşerilerimize sosyal kültürel alanda hizmet etmesi için arsa alımı ve bina yapımı için çok yoğun uğraş vermiş ve başarmıştır.

Şehrimizde yaşlılar yurdu, çocuk esirgeme kurumu, aş evleri, yardımlaşma kurum ve kuruluşlara bağış yapılmasına teşvik çalışmaları, kalkınma yolunda katkı çalışmaları, özendirme projeleri içerisinde yer almaktadır.2015 yılında T.C. Türkiye İstatistik Kurumu Başkanlığından işyeri ve sanayi araştırmalarının cevaplanması konusunda gösterdiği işbirliği ve destek için teşekkür belgesi almıştır. Arıtma tesislerinin inovasyon ile daha verimli çalışma, çevreye ve çalışana zararsız işleyişi için halen uğraş vermektedir. Sanayi ye ara elaman yetiştirmek için büyük bir eğitim atağı yapmıştır. Gönlünden geçen OSB de olması gereken okul için her türlü uğraşı vermiştir. Sokak hayvanları besleme , koruma ve bakım için yoğun çaba harcamış ve desteklemiştir.

Denetim Kurulu

Fahri Ceylan

Başkan

1956 Sivrihisar doğumluyum. İlk, orta ve lise öğrenimimi Sivrihisar’da tamamladıktan sonra askerlik görevimi 1978 yılında Sivrihisar Tekel Müd. memur olarak yaptım. 1980 yılına aynı kurumun Eskişehir Baş Müd. tayin oldum. 1983 yılında Eskişehir Bakkallar ve Bayiler Odasında genel sekreter olarak göreve başladım. 2000 yılına kadar genel sekreter olarak çalışmamı sürdürdüm. 2000 yılı Şubat ayında emekli oldum. Evli ve 3 erkek evlat sahibiyim.

Denetim Kurulu Üyeleri

Ahmet Emel

Üye

08.08.1974 Yılında Sivrihisar Elmalı mahallesinde Dünyaya geldim. İlk – Orta-Lise tahsilimi Eskişehir de tamamladıktan sonra 1997 Yılında Afyon Kocatepe Üniversitesi inşaat teknikerliği bölümünden mezun oldum. 2000 yılından bu yana kendi şirketimiz olan Es Harita Müh. İnş. Faaliyet göstermekteyiz. Evli ve 2 çocuk babasıyım.

Kadir Tombaktepe

Üye

01.10 1952 doğumlu aslen Kurtşeh köyü Sivrihisar yenice mahallesine kayıtlı 1976 senesinde Eskişehir şeker makina fabrikasında tesviye montaj atölyesinde 23 sene hizmetimiz olmuştur. 2000 yılından sonra emekli olup karabayır bağlarında mustakil bahçeli evimizde günlerimizi geçiriyoruz, dostlarımızı da elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıyoruz memnun olmaları dileğiyle cümlesini Allaha emanet ediyorum.